KONST / Litografier / Litografier 7764149
nr 776 4149
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Litografier, 3 st, Lasse Åberg (f. 1940), bladets mått: 32x43
Kondition: oramade, mindre vikskador
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 10 september 2012
kl 18:02:32
100 kr
150 kr
250 kr
350 kr
450 kr
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg